1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. טיפים למתחילים

טיפים למתחילים

אנחנו נשמח לעזור לכם לבחור מסוף סליקה לאשראי או  קופות רושמות! 

GT Marketing  משווקת את מסופי אשראי וקופות רושמות מבית Casio בישראל ומעניקה סיוע בכל הקשור לנושא. מכיוון שהטכנולוגיות של היום מאפשרות בחירה ממגוון מסופים וקופות וביניהם מסופים וקופות סטנדרטיים, מודולאריים, מאפשרים  בקרה, שליטה וניתוח פעילות וניהול  ועוד, אין זה פלא כי לבעל העסק בתחילת דרכו לפעמים קשה לבחור במכשיר זה או אחר. חברת  Сasio מייצרת עשרות דגמים של קופות רושמות, תחנות מכירה ממוחשבות ומסופי אשראי, כאשר כל המוצרים הללו הם באיכות הגבוהה ביותר ומשרתים את בעלי עסקים בכל העולם לאורך שנים ארוכות וללא דופי.

תדעו כי חשוב מאוד לבחור במכשיר המתאים לעסק, הרי אין לשכוח כי דרישות למסוף עבור עסק שהינו מתחום אוכל מהיר למשל, הן שונות מדרישות עבור חנות בוטיק, כך גם בנוגע לקופות רושמות- הרי קופה שמיועדת למסעדה שבין הפונקציות שלה ניתן למצוא ניהול מלצרים  או פתיחה וסגירת השולחנות, היא כלל לא מתאימה לצרכים של חנות פרחים.

אם אתם זקוקים לייעוץ בנוגע לסוג המערכת או הדגם המתאים ביותר לעסק, אם אתם מעוניינים לקבל מידע על פונקציות ועלות הדגם זה או אחר אתם מוזמנים לקרוא את המאמרים, ואף ליצור עימנו קשר טלפוני או  לפנות באמצעות דואר אלקטרוני, ואנו נעניק לכם את כל הזמן הנדרש כדי שתוכלו לבחור במכשיר המתאים עבורכם.

שעות פעילות החברה
ימים א'-ה' בין השעות

8:00-23:00

ובימי ו' בין השעות 
8:00-15:00

צור קשר